Your Cart
logo-white
phone-call (1)

+370 600 25051

info@smagresta.lt

Apie mus

MB „Smagresta“

MB „Smagresta“ atlieka lengvųjų automobilių, sunkvežimių ir autobusų smagračių ir sankabų kapitalinį remontą bei prekiauja sankabos antdėklais. Smagračiai restauruojami specialiai tam sukurtomis profesionaliomis technologijomis ir nuolat tobulinama įranga. Tai leidžia įmonei būti pirmai smagračių remonto srityje ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje bei Airijoje. „Smagresta“ savo produkciją eksportuoja į Vokietiją, Ispaniją, Norvegiją, Prancūziją, Švediją, bei kitas ES šalis. Įmonės klientai – ir fiziniai asmenys, ir įmonės.
Smagračiams suteikiama 6 mėnesių garantija.
Tad jei įtariate plaukiojančio smagračio gedimą – kreipkitės!

Smagračio remonto technologinis procesas

Patirtis ir profesionalus komandinis darbas užtikrina mūsų paslaugų kokybę!

Visą savo veiklos istoriją labai stengiamės laikytis aukščiausių veiklos kokybės bei klientų aptarnavimo reikalavimų, todėl mums ir pavyko pasiekti vertingų rezultatų bei laimėjimų. Esame nominuoti „Stipriausi Lietuvoje .”

Smagračio lengvinimas

Subaru automobilio smagračio lengvinimas. Atliekamos šios operacijos: valymas nuo rūdžių; svėrimas, tekinimas, šlifavimas, balansavimas, svėrimas. Smagračio svoris nuo 10,6 kg. sumažėjo iki 6,8 kg.

Sankabos diskų remontas

Atliekamos šios operacijos: sankabos disko plovimas, seno andėklo nuėmimas, disko defektavimas, disko remontas, naujų andėklų uždėjimas.

Lamborghini Gallardo dvigubos sankabos remontas

Lamborghini Gallardo dvigubos sankabos remontas